תגובות אחרונות
Kevin

Journal Blog está aquí
Mikka

Journal Blog está aquí
Kostas

Kostas

הצהוב תמיד חוזר
Kostas

איך לבחור במיטה המתאימה לילדים גדלים

Posted by svea 16/01/2017 0 Comment(s)

 

 

 

 

כאשר יגיע זמן והפעוט שלכם יצטרך לעזוב את מיטת התינוקות שלו ולעבור למיטת ילדים, כמות האופציות האפשריות בהחלט יכול לבלבל אותככם: במה כדאי לבחור – מיטת ילדים או מיטת יחיד? מזרן לטקס או מזרן קפיצים? בסיס המיטה – אחיד או רשתי? באיזו כרית כדאי לבחור, כאשר ילד שלכם מעדיף לישון על הגב? על הבטן? על הצד?

איך לבחור מיטה, שתעניק לגוף הגודל של הילד את התמיכה הנדרשת?

תזכרו את כללי הזהב – וכל לילה יהיה טוב. לילדיכם וגפם לכם

 

לא כל המיטות שוות

 

על מה שאתם משלמים – את זה גם מקבלים. בקניית מיטה לפעוט יש לקחת בחשבות את גילו ומשקלו. מעבר בין מיטת תינוקות למיטה רגילה צריך להתבצע בגיל בין 18 ל 36 חודשים. אחרי גיל זה על הילד לישון  במיטה אמיתית עם מזרן נכון.

חשוב מכל – תמיכה בעמוד השידרה

בזמן השינה הדבר החשוב לעמוד השידרה של ילד – תמיכה. גם עמוד השידרה וגם צוור צריכים ליהות בתנוחה נייטרלית, המקטינה לחץ על עמוד השדרה ומאפשרת גדילה של עמוד השידרה באין מפריע. הרי עמוד השידרה של ילד יכול לגדול עד סנטימטר וחצי תוך לילה אחד. לכן חשוב שהמזרן יהיה רך מספיק ונוח, אבל לא רך מדי – אסור שהילד "ישקע" במזרן.

קיימות משפחות בהם הורים ישנים על המזרן בעלות של 4000 דולר, והפעוט – במזרן דק. הרי הוא יגדל מהר!

 

בטיחות

 

עם אתם לא רוצים לקנות לילד מיטה נמוכה, כדי להקטין סיכון נפילה, ויחד עם זאת לא רוצים או לא יכולים לקנות מעקה בטיחות, אבל חוששים שילדכם עלול לפול מהמיטה, אפשר להשתמש במזרן ילדים: תשמרו אותו מתחת למיטה, וכשתשכיבו את הילד לישון, תניחו את המזרן ליד המיטה: עם הילד יפול, הנחיתה תהיה רכה – ייתכן אפילו שילד ימשיך לישון.

 

 

 

יופי

 

מיטה המקושטת בציורים, נראת נחמד מאוד מחדר ילדים. עם אתם בוחרים בריהוט בגוונים של לבן, ניתן בהדרגה, כאשר הילדים גדלים, להוסיף למיטה מגוון צבעים שונים – סטנסילים, מדבקות וכדומה – כדי להתאים את העיצוב לרצונות של ילדיכם וגם לסגנון של שאר הריהוט בחדר.

 

 

פרקטיות

 

כשילדים יגדלו, ניתן לשקול רכישה של מיטה דו-קומתית, או מיטה עליונה עם שולחן כתיבה מתחתיה. מיתות דו-קומתיות קיימות גם בכמיטות יחיד גם כמיטות זוגיות. מיטה זוגית כיותר מרווחת מתאימה יותר לילד גדל. כאשר שני ילדים גרים באותו חדר, המיטה הדו-קומתית היא הפיתרון המושלם עבורם (כמובן, בתנאי שהם לא יריבו מי יישן בקומה העליונה).

 

 

ועוד דבר שעליו כדאי לשים לב

 

כשאתם לוקחים את הילד שלכם לחנות על מנת לבחור מיטה עבורו, אתם ודאי תחזרו הביתה עם מיטה הנראת כמו חללית או כרכרה של נסיכה. אבל עם אינך רוצה לבזבז כסף על פריט ריהוט שכעבור שנה-שנתיים ימאס על הילד שלכם או יגרום לו להתבייש – כדאי ללכת לחנות לבד

 

Leave a Comment

Loading...
Loading...